Piegāde

PiegādeNoformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:


catalog engBezmaksas

Saņemt preci SIA "Jaunbērzi AF" birojā – Rīgā, Graudu iela 55, iespējams tikai iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku. Prece jāizņem 10 darba dienu laikā pēc tam, kad SIA "Jaunbērzi AF" klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

catalog engPiegāde uz OMNIVA pakomātu, pakošana un sūtīšanas izmaksas 4.00 €

Pasūtot preci interneta veikalā, kā piegādes veidu izvēlieties „Omniva”. No adrešu saraksta izvēlieties sev ērtāko terminālu. Izvēloties preces saņemšanu ar "Omniva" pakomātu starpniecību uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīta pavadzīme avansa maksājuma veikšanai, pasūtījums tiks izsūtīts 1-3 darba dienu laikā, pēc apmaksas saņemšanas. 
Kad prece būs ievietota Jūsu izvēlētajā terminālā, Jūs saņemsiet īsziņu ar adresi un sūtījuma saņemšanas kodu savā mobilajā tālrunī. Saņemot šādu īsziņu, droši dodieties uz norādīto terminālu.
Omniva ekrānā izvēlieties “Saņemt sūtījumu”, ievadiet piecciparu sūtījuma saņemšanas kodu, ko saņēmāt īsziņā, un izvēlieties „Atvērt nodalījumu”. Līdz ko nodalījuma durtiņas ir atvērušās, Jūs varat izņemt savu sūtījumu!

Maksimālais sūtījuma izmērs OMNIVA terminālos - 38*38*64cm un svars 30kg.