Pirkšanas nosacījumi

Pirkšanas nosacījumi


Lai izslēgtu nevajadzīgas kavēšanās un domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzu iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos veikala laistisanas.lv piedāvāto preču iegādes noteikumus.
 
1. Tā kā laistisanas.lv piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.
2. Laistisanas.lv visas preču cenas ir norādītas euro valūtā. Piedāvātās cenas ir spēkā laika posmā, kas norādīts pie preces. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.
3. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu.
4. Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no diviem preces piegādes veidiem: bezmaksas piegāde –pasūtītā prece tiek saņemta SIA ‘’Jaunberzi AF’’  birojā, Graudu ielā 55, Rīgā, piegāde ar Omniva pakomātu. Visos gadījumos preces piegādes laiks tiek saskaņots pasūtījuma noformēšanas laikā.
5. Pasūtīto preci nepieciešams izņemt piecu darba dienu laikā no brīža, kad laistisanas.lv paziņoja, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.
6. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzu rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.
7. Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 207) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. Laistisanas.lv saglabā tiesības ieturēt kompensācijas maksu vai atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā vai tā citādi zaudējusi savu sākotnējo izskatu. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu info@laistisanas.lv, norādot pasūtījuma numuru un datumu.
8. Ja garantijas laikā precei ir radušās tehniska rakstura problēmas, preces bezmaksas garantijas apkalpošana tiks veikta saskaņā ar preces ražotāja noteiktajiem garantijas apkalpošanas nosacījumiem. Preces garantijas apkalpošanas laiks ir norādīts tās aprakstā. Veicot pirkumu, kopā ar preci pircējam tiek izsniegti garantijas dokumenti, ar atrunātiem šīs preces garantijas apkalpošanas nosacījumiem. Garantijas dokumenti ir spēkā tikai tad, ja tajos pareizi un skaidri norādīts: preces modelis, sērijas numurs, pārdošanas datums, skaidri saskatāms pārdevēja zīmoga nospiedums, pārdevēja un pircēja paraksti. Garantijas dokumentos aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt tajos norādītos datus - šādā gadījumā garantijas dokumenti tiks atzīti pār spēkā neesošiem.
9. Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK Noteikumi Nr.631).
10. Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.
 


Garantija un saistību atruna


Pirms katras preces lietošanas ir nepieciešams iepazīties ar garantijas noteikumiem, lai nepieciešamības gadījumā nebūtu nepatīkami pārsteigumi.
 
1. Visām pie SIA "Jaunbērzi AF" pirktajām precēm ir ražotāja noteikta garantija.
2. Ražotāja noteiktais garantijas termiņš precēm var atšķirties. Informāciju par ražotāja garantijas termiņu Jūsu izvēlētajai precei meklējiet preces aprakstā vai jautājiet mūsu konsultantam.
3. Ražotāja garantijas nosacījumi ir spēkā, ja Jūs variet uzrādīt
 • pirkumu apliecinošu dokumentu (čeks, pavadzīme vai kvīts);
 • ražotāja vai izplatītāja garantijas karti, ja tāda ir bijusi komplektācijā.
4. Garantijas nosacījumi nav spēkā, ja:
 • precei ir garantijas plombes bojājumi, sērijas nummura bojājumi vai Jūs esiet mēģinājis pats novērst bojājumu;
 • bojājums radies dabas stihijas dēļ (plūdi, vētra, zibens spēriens, ugunsgrēks, zemestrīce);
 • bojājums būs radies, ražojumā iekļūstot svešķermenim, šķidrumiem vai kukaiņiem;
 • esiet izmantojis nestandarta piederumus un rezerves daļas, kā arī izejmateriālus , ko ražotājs nav sertificējis lietošanai ar noteikto preci, un ja tas būs izraisījis šīs prece bojājumus;
 • nav veikta regulāra apkope, tas attiecas uz precēm, kam tāda ir nepieciešama;
 • uz birstošajiem materiāliem – kūdru, substrātu, mulču, minerālmēsliem, uc. veida materiāliem, ja to iepakojums ir sabojāts;
 • ja precei bojājums radies ekspluatācijas gaitā, nodiluma rezultātā;
 • uz augiem;
 • uz precēm, kurām nav iesaiņojuma un tā ir tikusi lietota vai nosmērēta – impregnēti mieti, puķu podi, instrumenti, uc. preces;
 • u.c. precēm, kurām neattiecas LR likumdošanā noteiktā garantija, piem. spuldzes.
5. Preces garantijas remontam pieņemam SIA "Jaunbērzi AF" biroja telpās Rīgā, Graudu ielā 55, darba dienās, darba laikā no plkst. 9.00-18.00. Pie preces nodošanas Jums jāuzrāda pirkumu apliecināošs dokuments un gagarantijas talons, ja tads bija komplektācijā. E-pasts info@laistisanas.lv.


Atteikuma tiesības


Jūs variet izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 kalendāro dienu laikā no pirkuma brīža. Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī pārliecinieties vai tā pilnībā atbilst Jūsu pasūtītās preces aprakstam – krāsa, izmērs, modelis, uc. parametri.
Latvijas likumdošana nosaka, ka tirgotāja pienākums ir atmaksāt par pirkumu samaksāto naudu 30 darba dienu laikā no atteikuma saņemšanas brīža.
1. Ja vēlaties izmantot atteikuma tiesības – jāņemt vērā šie ieteikumi:
 • pārbaudīt, taču nelieto preci;
 • saglabāt un nesabojā preces oriģinālo iepakojumu un komplektāciju, atvērt ļoti rūpīgi;
 • preces, kuras ir izgatavotas, nogrieztas vai izveidotas tieši Jums, atpakaļ nepieņem.
2. Gadījumā, ja gribiet atteikties no preces, nogādājiet to SIA "Jaunbērzi AF" birojā Rīgā, Graudu ielā 55, darba dienās, darba laikā. Līdzi jāņem dokuments par preces iegādi.

Vispārīgos noteikumus par patērātāja tiesībām un pienākumiem lasi šeit...